The Last of Us Part II: egy modder megvalósítja a kivágott Factions módot! [VIDEO]
A túl naggyá fejlődött, majd végül elvetélt projektet valaki megpróbálja újraalkotni – már ameddig ezt jogi fenyegetés nélkül megteheti… Lehet, hogy a The Last of Us Online sorsa megpecsételődött, miután a Naughty Dog rájött, hogy a játéknak élő szolgáltatásként kell működnie hosszú támogatással, de egy modder, Speclizer, jelenleg egy többjátékos modot készít a The Last of Us Part II-höz azzal a céllal, hogy a Factions élményét az újabb játékban is megteremtse. Speclizer korábban már megpróbálta újra megvalósítani a játékból kivágott Hold Up funkciót. Január óta ezzel a többjátékos projekttel foglalkozik, amely egy szerény koncepcióbizonyítékként indult: két független Ellie-példány, amelyek egyszerre jelennek meg és irányíthatók ugyanabban a játékvilágban, kizárólag lokálisan futva. Speclizer a kezdetektől fogva óvatosan kezelte az elvárásokat, megjegyezve, hogy fogalma sincs, lesz-e belőle… Olvasd tovább... The Last of Us Part II: egy modder megvalósítja a kivágott Factions módot!...
- Hirdetés -
