A Take-Two gyakorlatilag elárulta, hogy milyen játékmód nem lesz megjelenéskor a GTA 6-ban

Egy félmondatból derült ki, hogy milyen élményben lesz részük azoknak, akik november 19-én fejest ugranak a játékba.

A Take-Two gyakorlatilag elárulta, hogy milyen játékmód nem lesz megjelenéskor a GTA 6-ban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!