A Take-Two gyakorlatilag elárulta, hogy milyen játékmód nem lesz megjelenéskor a GTA 6-ban
Egy félmondatból derült ki, hogy milyen élményben lesz részük azoknak, akik november 19-én fejest ugranak a játékba.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Egy félmondatból derült ki, hogy milyen élményben lesz részük azoknak, akik november 19-én fejest ugranak a játékba.
- Hirdetés -