Törvénymódosítás: újra alkalmazhatnának kisegítő személyzetet az iskolák
A tanárok mellett az iskolákban és óvodákban dolgozó kisegítő és adminisztratív személyzetet is lehet mostantól alkalmazni.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A tanárok mellett az iskolákban és óvodákban dolgozó kisegítő és adminisztratív személyzetet is lehet mostantól alkalmazni.
- Hirdetés -