Hamarosan nagy mennyiségben érkezik a piacra, üzletekbe a szabadföldi magyar dinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet (FruitVeB) és a Magyar Dinnyetermelők Egyesülete felhívja a vásárlók figyelmét, hogy a külföldi helyett keressék a hazai, friss, kiváló minőségű görög- és sárgadinnyét.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → SzeretünkUtazni