Sokat késik a Lords of the Fallen 2, a fejlesztők közleménye alapján részben a GTA 6 miatt
A CI Games vezetője szerint így a lehető legjobb állapotban tudják majd piacra dobni a soulslike-ot, de célzott rá, hogy más oka is van a halasztásnak.
- Hirdetés -
