Marathon: a játékosok túl sok lootot gyűjtenek, és a Bungie sem tudja, miért!

A Marathon reboot újabb érdekes problémába futott, és úgy tűnik, hogy a Destiny 2-től a minap megszabadult fejlesztők sem látják a fő indokát. A Marathon második szezonja a hónap elején vette kezdetét, és eddig hullámvölgyekkel teli időszaknak bizonyult. A kezdet nem volt túl ígéretes: a Bungie szokásos indulási problémái aláásták az ingyenes játékhetet. Az új funkciók, például a Night-time Dire Marsh pálya és a hozzá tartozó Sponsored Survival mód azonban hamar népszerűvé váltak a közösség körében. Néhány hét elteltével új problémák merültek fel. A Marathonban a haladás túl könnyűvé vált, ami ironikus, tekintve a játék félelmetes hírnevét. Míg az első szezonban még szerencsésnek érezhette magát az, aki bármi értékeset tudott kinyerni, a második évad játékosai láthatóan annyira felhalmozták a zsákmányt, hogy a raktáraik tele… Olvasd tovább... Marathon: a játékosok túl sok lootot gyűjtenek, és a Bungie sem tudja, miért!

Marathon: a játékosok túl sok lootot gyűjtenek, és a Bungie sem tudja, miért!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!