Svéd Tamás politikai államtitkár őszintén: Csodák nincsenek, négy év múlva sem lesz élvonalban a magyar egészségügy
Több szempontból nehézkesen zajlik az önálló egészségügyi minisztérium kiválása a belügyminisztériumból – erről is beszélt Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter egy keddi konferencián. Bejelentette, hogy a jövőben miniszteri biztos felel majd a várólista-csökkentésért és a sürgősségi ellátásért is. 190 hiányzó embert még nem tudja, honnan toboroz a minisztériumba, a szakemberekért harcolni kell, mint a cápáknak – mondta.
- Hirdetés -
