Trump aláírta a kvantumszámítógép-rendeletet, a blokklánc új korszaka jöhet el
A technológiai és a kiberbiztonsági világban ritkán dőlnek meg alapigazságok egyetlen nap alatt, Donald Trump legutóbbi lépése azonban alaposan felkavarta az állóvizet. Az amerikai elnök két olyan horderejű elnöki rendeletet írt alá a Fehér Házban, amelyek célja, hogy az Egyesült Államok abszolút dominanciát szerezzen a kvantum-számítástechnika területén. Az „Ushering in the Next Frontier of Quantum […] Megjelent a BitcoinBázis oldalon.
- Hirdetés -
