Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szerint a magyar egészségügy krónikusan alulfinanszírozott, ugyanakkor a következő években évente 500 milliárd forinttal több forrás érkezhet az ágazatba. A minisz ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu