Új korszak jön: megszűnhet a titkolózás az egészségügyben

Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szerint a magyar egészségügy krónikusan alulfinanszírozott, ugyanakkor a következő években évente 500 milliárd forinttal több forrás érkezhet az ágazatba. A minisz ...

Új korszak jön: megszűnhet a titkolózás az egészségügyben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!