Új korszak jön: megszűnhet a titkolózás az egészségügyben
Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szerint a magyar egészségügy krónikusan alulfinanszírozott, ugyanakkor a következő években évente 500 milliárd forinttal több forrás érkezhet az ágazatba. A minisz ...
- Hirdetés -
