Nem a Valve kapzsisága az oka annak, hogy ennyire drága lett a Steam Machine
Valószínűleg a cég is sejtette, hogy az emberek többsége nem lesz kibékülve a tegnap közzétett árakkal, mivel már a bejelentés során hosszasan magyarázta, miért lett ennyi az annyi.
- Hirdetés -
