Nem a Valve kapzsisága az oka annak, hogy ennyire drága lett a Steam Machine

Valószínűleg a cég is sejtette, hogy az emberek többsége nem lesz kibékülve a tegnap közzétett árakkal, mivel már a bejelentés során hosszasan magyarázta, miért lett ennyi az annyi.

Nem a Valve kapzsisága az oka annak, hogy ennyire drága lett a Steam Machine

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Esport 1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!