Így érkeztek meg a miniszterek a pilisszentkereszti kormányülésre: plakátokkal várták őket a helyiek – Fotók
Pénteken érkeztek a miniszterek és a stábtagok Pilisszentkeresztre, ahol Magyar Péter miniszterelnök vezetésével kezdetét veszi a Tisza-kormány rendkívüli, háromnapos, informális kabinetülése. A politikusok nem mindennapi helyszínt választottak a hétvégi tanácskozásra, ugyanis a Büntetés-végrehajtási Szervezet (BV) Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központjában rendezték meg.
- Hirdetés -
