Járműhiba miatt állt meg a Győrből indult személyvonat, változások a vonatközlekedésben
A Győrből 14:13-kor Veszprémbe elindult személyvonat Tarjánpusztánál várakozik járműhiba miatt. Bevontatják Tarjánpusztára.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Győrből 14:13-kor Veszprémbe elindult személyvonat Tarjánpusztánál várakozik járműhiba miatt. Bevontatják Tarjánpusztára.
- Hirdetés -