Járműhiba miatt állt meg a Győrből indult személyvonat, változások a vonatközlekedésben

A Győrből 14:13-kor Veszprémbe elindult személyvonat Tarjánpusztánál várakozik járműhiba miatt. Bevontatják Tarjánpusztára.

Járműhiba miatt állt meg a Győrből indult személyvonat, változások a vonatközlekedésben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kisalföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!