Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Koncert előtt hangolták újra az ótemplomi orgonát

Június 25-én volt 130 éve, hogy felavatták a Református Ótemplom orgonáját. Az évforduló alkalmából vasárnap délután 3 órától hálaadó istentiszteletet tartanak. A Soukenik János által 1896-ban készült két manuálos, húsz regiszteres orgonát Paulus Frigyes ezüstkoszorús orgonaépítő mester állította be.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu