Június 25-én volt 130 éve, hogy felavatták a Református Ótemplom orgonáját. Az évforduló alkalmából vasárnap délután 3 órától hálaadó istentiszteletet tartanak. A Soukenik János által 1896-ban készült két manuálos, húsz regiszteres orgonát Paulus Frigyes ezüstkoszorús orgonaépítő mester állította be.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress