"Azt hittem, rám fog dőlni az épület" - A földrengések után az utcán töltötték az éjszakát a venezuelaiak
Versenyt futnak a mentőcsapatok az idővel Venezuelában, ahol szerda este két, nagy erejű földrengés pattant ki gyors egymásutánban. Az országban szükségállapotot rendeltek el, a legtöbben az utcán, sátrakban töltötték az éjszakát Caracasban és a környéken. Az utórengések miatt ráadásul félő, hogy a súlyosan megrongálódott épületek a túlélők után kutató alakulatokra omolhatnak.
- Hirdetés -
