"Azt hittem, rám fog dőlni az épület" - A földrengések után az utcán töltötték az éjszakát a venezuelaiak

Versenyt futnak a mentőcsapatok az idővel Venezuelában, ahol szerda este két, nagy erejű földrengés pattant ki gyors egymásutánban. Az országban szükségállapotot rendeltek el, a legtöbben az utcán, sátrakban töltötték az éjszakát Caracasban és a környéken. Az utórengések miatt ráadásul félő, hogy a súlyosan megrongálódott épületek a túlélők után kutató alakulatokra omolhatnak.

"Azt hittem, rám fog dőlni az épület" - A földrengések után az utcán töltötték az éjszakát a venezuelaiak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!