Hiába vezették be a korlátozást! – A tinik 85%-a kijátssza a közösségi média-tilalmat

Fél évvel azután, hogy Ausztráliában életbe lépett a 16 éven aluliak közösségimédia-tiltása, az első statisztika lesújtó: a korlátozás nem működik. A British Medical Journal folyóiratban megjelent új tanulmány szerint a 12–16 év közötti fiatalok több mint 85%-a a tilalom ellenére is használja az olyan platformokat, mint a TikTok, az X, a Facebook vagy az Instagram.

Hiába vezették be a korlátozást! – A tinik 85%-a kijátssza a közösségi média-tilalmat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!