Mi Hazánk Ifjai közleményben ítéli el, hogy az elmúlt éjszaka folyamán az Erzsébet hídról magyar zászlókat hajigáltak a Dunába. A szervezet álláspontja szerint a cselekményhez Karácsony Gergely, Jámbor András és több baloldali közszereplő hergelése vezetett, akik gyűlöletbűncselekményként próbálták beállítani a Mi Hazánk Ifjainak korábbi zászlókihelyező akcióját. A szervezet szerint az LMBTQ-mozgalom ezzel a tettel nyíltan a magyar zászlóval szemben határozta meg önmagát.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz