Így segítették talpra állni a 82 éves beteget a pécsi kórházban
Köszönet az orvosoknak, a kezelő személyzetnek a sok munkáért, amit a betegekért tesznek.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Köszönet az orvosoknak, a kezelő személyzetnek a sok munkáért, amit a betegekért tesznek.
- Hirdetés -