Így segítették talpra állni a 82 éves beteget a pécsi kórházban

Köszönet az orvosoknak, a kezelő személyzetnek a sok munkáért, amit a betegekért tesznek.

Így segítették talpra állni a 82 éves beteget a pécsi kórházban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bama

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!