Hamis euróval fizetett az autóért egy kunszentmiklósi férfi – bíróság elé kell állnia
A Budakörnyéki Járási Ügyészség pénzhamisítás bűntette és egyedi azonosító jellel visszaélés bűntette miatt emelt vádat egy kunszentmiklósi férfival szemben. A vád szerint a férfi hamis euróbankjegyekkel egyenlítette ki egy megvásárolt gépkocsi vételárát, majd lopott rendszámmal távozott a helyszínről.
- Hirdetés -
