A bíróság csütörtök délelőtt harminc napra elrendelte Bús Balázs, az NKA volt alelnökének és Óbuda volt polgármesterének letartóztatását. Bús Balázs a bíróságon azt mondta az RTL Híradónak: soha, semmilyen bűncselekményben nem vett részt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL