Vezetőszáron vitték a bíróságra a XVIII. kerület volt fideszes polgármesterét az NKA-botrány miatt
Vezetőszáron kísérték a Kecskeméti Járásbíróságra Ughy Attilát, a XVIII. kerület egykori fideszes polgármesterét. A politikust öt másik személlyel – köztük Bús Balázzsal – együtt vették őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alapot (NKA) érintő, több mint 17 milliárd forintos hűtlen kezelési botrány kapcsán.
- Hirdetés -
