Vezetőszáron vitték a bíróságra a XVIII. kerület volt fideszes polgármesterét az NKA-botrány miatt

Vezetőszáron kísérték a Kecskeméti Járásbíróságra Ughy Attilát, a XVIII. kerület egykori fideszes polgármesterét. A politikust öt másik személlyel – köztük Bús Balázzsal – együtt vették őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alapot (NKA) érintő, több mint 17 milliárd forintos hűtlen kezelési botrány kapcsán.

Vezetőszáron vitték a bíróságra a XVIII. kerület volt fideszes polgármesterét az NKA-botrány miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!