Vezetőszáron kísérték a Kecskeméti Járásbíróságra Ughy Attilát, a XVIII. kerület egykori fideszes polgármesterét. A politikust öt másik személlyel – köztük Bús Balázzsal – együtt vették őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alapot (NKA) érintő, több mint 17 milliárd forintos hűtlen kezelési botrány kapcsán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu