Egyre tovább gyűrűzik az NKA-botrány, kedden már őrizetbe vettek 6 embert a 17 milliárdos hűtlen kezelés gyanújával, csütörtökön pedig Bús Balázst is tartóztatták. Egyre több részlet derül ki a visszaélésekkel kapcsolatban, és úgy tűnik, magas beosztású dolgozók is érintettek az ügyben. Ön szerint elképzelhető, hogy egy volt kormánytagot is elér a botrány?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz