A Budakörnyéki Járási Ügyészség pénzhamisítás bűntette és egyedi azonosító jellel visszaélés bűntette miatt emelt vádat egy kunszentmiklósi férfival szemben. A vád szerint a férfi hamis euróbankjegyekkel egyenlítette ki egy megvásárolt gépkocsi vételárát, majd lopott rendszámmal távozott a helyszínről.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk