Széthullik a fideszes média, az utolsó megafonos is összepakolt már
Végleg elapadtak a pénzcsapok a választási vereség után: június 26-án, pénteken az utolsó dolgozó munkaviszonya is megszűnik a fideszes online gépezetnél, a Megafon irodáit pedig teljesen felszámolták ...
- Hirdetés -
