Lemondott a baranyai Fidesz egyik legerősebb embere

Minden önkormányzati tisztségéről lemondott Őri László, a lemondó nyilatkozatát úgy ismertették a közgyűléssel, hogy maga Őri nem vett részt az ülésen.

Lemondott a baranyai Fidesz egyik legerősebb embere

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!