Lemondott a baranyai Fidesz egyik legerősebb embere
Minden önkormányzati tisztségéről lemondott Őri László, a lemondó nyilatkozatát úgy ismertették a közgyűléssel, hogy maga Őri nem vett részt az ülésen.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu