Végleg elapadtak a pénzcsapok a választási vereség után: június 26-án, pénteken az utolsó dolgozó munkaviszonya is megszűnik a fideszes online gépezetnél, a Megafon irodáit pedig teljesen felszámolták ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu