Széthullik a fideszes média, az utolsó megafonos is összepakolt már

Végleg elapadtak a pénzcsapok a választási vereség után: június 26-án, pénteken az utolsó dolgozó munkaviszonya is megszűnik a fideszes online gépezetnél, a Megafon irodáit pedig teljesen felszámolták ...

Széthullik a fideszes média, az utolsó megafonos is összepakolt már

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!