Ha mindenki úgy élne, mint a magyarok, mától kizsákmányolná az emberiség a Földet
Idén június 24-én értük el a magyarországi túlfogyasztás napját. Ez közel egy hónappal későbbi időpont, mint az előző években, ami első látásra kedvező fejleménynek tűnhet. Első látásra.
- Hirdetés -
