Ha mindenki úgy élne, mint a magyarok, mától kizsákmányolná az emberiség a Földet

Idén június 24-én értük el a magyarországi túlfogyasztás napját. Ez közel egy hónappal későbbi időpont, mint az előző években, ami első látásra kedvező fejleménynek tűnhet. Első látásra.

Ha mindenki úgy élne, mint a magyarok, mától kizsákmányolná az emberiség a Földet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Player

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!