Az ősi kultúrák mindegyike hitt az energia védelmében, legyen szó a rosszakarók irigy energiáiról vagy bármilyen más negatív hatásról.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bien
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!