Zootropolis 2: Még egyszer ugyanaz (kritika)
Bevallom, én egy picit többre számítottam a fantasztikus első rész után. Valahogy az állati dolgok kreativitása, a történet eredetisége és a karakterpillanatok sem voltak elég erősek. Az első Zootropolis okkal nem használt fel pár állatfajtát, hogy ezeket későbbi filmekben előhozzák, így biztos volt, hogy vagy halas vagy madaras vagy hüllős filmet kapunk. A kígyós-hüllős irány érdekes is volt első...
- Hirdetés -
