Kanos rokik: Négyes alá (kritika)
Én a felénél elvesztettem az érdeklődésemet, de attól még nem biztos, hogy rossz. Amúgy ez a változat egy 2011-es belga film remake-je. __GA__A 'fogyatékkal élők köré épített vígjáték' kategória mintha trendi lenne így a 21. század elején. Melyik érzékeny civilizált néző vallaná be, hogy nem szórakoztatja eléggé? Én úgy próbáltam eldönteni, hogy mennyire jól sikerült film ez, hogy elképzeltem, mil...
- Hirdetés -
