[KRITIKA] Supergirl - Szuper ez a csaj, a film nem annyira

A galaxis őrzői light Megérkezett a DCU második mozifilmje, a Supergirl, ami olyan, mintha James Gunn rendezte volna, és egy Galaxis Őrzői-epizód lenne. De csak olyan, mintha az lenne. Lássuk, hogy sikerült!

[KRITIKA] Supergirl - Szuper ez a csaj, a film nem annyira

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!