Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A technológia szektor lemorzsolódása tartotta kedden nyomás alatt az európai részvénypiacokat

Az amerikai technológiai szektort érintő hétfői eladási hullám kedden elérte Ázsiát, majd Európát is, a Stoxx600 0,7%-ot csúszott vissza, a DAX 1, a CAC40 0,7%-ot veszített értékéből, a FTSE100 lényegében stagnált. A Stoxx600 szektorindexei közül a technológia gyengült a legnagyobb mértékben: 3,7%-ot esett, ami február óta legnagyobb napi csökkenést jelentette, ahogy a befektetők világszerte újraértékelték azokat a tech cégeket, amelyek a negyedév elején a mesterséges intelligencia iránti hatalmas lelkesedés hatására szárnyaltak.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu