Harmadfokú hőségriasztás lép életbe a hétvégén
Az országos tisztifőorvos meghosszabbította a másodfokú hőségriasztást, majd a hétvégétől a legmagasabb, harmadfokú figyelmeztetést rendelte el. A következő napokban tartósan extrém melegre kell készülni az ország egész területén.
- Hirdetés -
