Az országos tisztifőorvos meghosszabbította a másodfokú hőségriasztást, majd a hétvégétől a legmagasabb, harmadfokú figyelmeztetést rendelte el. A következő napokban tartósan extrém melegre kell készülni az ország egész területén.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiderül