"Magyarék a jogállamiság elveinek megsértésével kívánnak reformokat bevezetni"
- idézi Gulyás Gergelyt a lengyel Rzeczpospolita a Visegrádi Négyek budapesti találkozójáról szóló cikkében. A lap Magyar Pétertől is idéz: "ha az ellenzékiek ma ellátogatnának Lengyelországba, akkor sokkolná és elszomorítaná őket, amit látnak, hogy hol tarthatnánk, ha Orbánék nem lopják el az országot."
- Hirdetés -
