Ketyeg az óra: már nem sokáig viheti ingyen leadni ezt a hulladékot, júliustól keményen fizetni kell érte
Csak június végéig díjmentes az építési-bontási hulladék leadása a hulladékudvarokban. Változások!
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Csak június végéig díjmentes az építési-bontási hulladék leadása a hulladékudvarokban. Változások!
- Hirdetés -