Ketyeg az óra: már nem sokáig viheti ingyen leadni ezt a hulladékot, júliustól keményen fizetni kell érte

Csak június végéig díjmentes az építési-bontási hulladék leadása a hulladékudvarokban. Változások!

Ketyeg az óra: már nem sokáig viheti ingyen leadni ezt a hulladékot, júliustól keményen fizetni kell érte

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szoljon

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!