Tisztújítást tartott az Egységes Digitális Mérésért Egyesület (EDME)
Sikeresen lezajlott a Digitális Közönségmérési Tanácsot (DKT) felügyelő EDME (Egységes Digitális Mérés Egyesület) tisztújító közgyűlése 2026. júniusában. A közgyűlés megválasztotta az elnökség és a felügyelőbizottság tagjait a 2026–2028-as ciklusra. A megalakult új elnökség rotációs elnöki modell bevezetése mellett döntött. A 2024–2026 közötti vezetés mandátumának lejártával az egyesület közgyűlésének feladata az volt, hogy kijelölje a […]
- Hirdetés -
