Elfogyott a fodrász Magyarkeresztúron, hirdetésben keresnek új figarót: így csábítaná oda az önkormányzat
"Én nem tudom, mi a baj velünk" - kesereg kicsit a magyarkeresztúri polgármester, Kovácsné Kelemen Gyöngyi. A rábaközi község első emberének az ad okot a szomorúságra, hogy jó ideje nincs már fodrász a településen és egyelőre hiába is keresnek, pedig ők tényleg mindent megtesznek, hogy ide csábítsák a figarókat.
- Hirdetés -
