„Az első befektetéssel nem a siker a cél, hanem a tapasztalatszerzés” – miért nem mernek befektetni a magyarok?
A magyarok közel kétharmadának egyáltalán nincs befektetése, a többség tájékozatlannak tartja magát a befektetések világában, pedig ma már a piachoz és a tudáshoz is könnyebb hozzáférni, mint korábban valaha.
- Hirdetés -
