„Az első befektetéssel nem a siker a cél, hanem a tapasztalatszerzés” – miért nem mernek befektetni a magyarok?

A magyarok közel kétharmadának egyáltalán nincs befektetése, a többség tájékozatlannak tartja magát a befektetések világában, pedig ma már a piachoz és a tudáshoz is könnyebb hozzáférni, mint korábban valaha.

„Az első befektetéssel nem a siker a cél, hanem a tapasztalatszerzés” – miért nem mernek befektetni a magyarok?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Gazdaság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!