Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Három győri kézilabdázó került be az EHF Év csapatába

Az EHF a Bajnokok Ligája 2025/26-os idényének lezárását követően, június 16-án nevezte meg a díj jelöltjeit. A voksolás egy héten át zajlott, az eredményeket pedig június 23-án tették közzé. A győri klub hét jelöléssel rendelkezett, amelyek közül végül három kategóriában sikerült megszerezni az elsőséget. A Győri Audi ETO KC játékosai közül a balátlövő Bruna de Három győri kézilabdázó került be az EHF Év csapatába

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu